Brazylijska kadra narodowa wystąpi w 1/4 finału mistrzostw świata po tym jak zwycięża narodowy zespół Korei Południowej!

Brazylijska kadra narodowa wystąpi w 1/4 finału mistrzostw świata po tym jak zwycięża narodowy zespół Korei Południowej!

Brazylijska drużyna narodowa za mocna - klęska drużyny Korei Południowej w fazie pucharowej mistrzostw świata!

Aktualnie rozgrywane mistrzostwa świata są wyjątkowe na wielu płaszczyznach i nie da się temu zaprzeczyć. Zakończyły się już zmagania grupowe, więc nadeszła pora na to, co kibice futbolu uwielbiają najbardziej. Chodzi oczywiście o pucharową drabinkę, gdzie klęska wyrzuca Cię z turnieju oraz marzeń o wygraniu mistrzostwa świata. W niedzielę drużyna Polski poniosła porażkę z narodową drużyną Francji wyniki 1 do 3 i została wyeliminowana z mistrzostw świata. To jednak nie oznacza końca emocji dla wielbicieli piłkarskich w naszym kraju, gdyż turniej wciąż trwa. Z pewnością trzeba oglądać grę zespołu Brazylii, gdyż ze spotkania na spotkanie wygląda coraz lepiej. Bardzo dobrym tego przykładem było spotkanie 1/8 finału z drużyną Korei Południowej, gdzie zawodnicy narodowego zespołu Brazylii postanowili sobie urządzić wielkie strzelanie w pierwszej części. Bramka numer jeden dla kadry narodowej Brazylii padła już w 6. minucie, a strzelcem był Vinicius, który fenomenalnie poradził sobie w szesnastce z defensywnymi zawodnikami przeciwnika.

Pierwsza połowa była prawdziwym koszmarem dla reprezentacji Korei Południowej. Szczególnie, że pierwsza część skończyła się prowadzeniem brazylijskiej drużyny narodowej wynikiem cztery do zera. Następne bramki zdobywali Neymar, Richarlison a także Lucas Paqueta. Sympatycy piłki nożnej obecni na obiekcie mogli odczuwać satysfakcję, gdyż mieli możliwość oglądać istny popis narodowej kadry Brazylii. W drugiej odsłonie tempo tego pojedynku zdecydowanie spadło. Canarinhos starali się budować następne akcje, ale gracze narodowej drużyny Korei Południowej świetnie się bronili. Reprezentacja Korei Południowej 15 minut przed zakończeniem meczu strzeliła bramkę honorową, która była ozdobą meczu. Zawodnik kadry Korei Południowej zdecydował się na strzał zza pola karnego, a bramkarz narodowej kadry Brazylii nie miał szans na sprawną interwencję. To spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem cztery do jednego dla narodowej drużyny Brazylii, która w kolejnej fazie będzie się mierzyć z reprezentacją Chorwacji. Stawką tego starcia będzie kwalifikacja do półfinału mundialu i pewność walki o medal.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy