Fantastyczny pojedynek czeskiej drużyny narodowej - porażka kadry Polski w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Fantastyczny pojedynek czeskiej drużyny narodowej - porażka kadry Polski w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Porażka polskiej narodowej kadry z kadrą narodową Czech na starcie eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Ostatnie mistrzostwa świata w wykonaniu zespołu Polski nie były zbyt udane. Rzecz jasna nasi reprezentanci byli w stanie awansować do fazy play-off, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Wielbiciele piłkarscy z Polski zgodnie uważali, iż wymagana jest zmiana na pozycji selekcjonera. I między innymi dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski, a jego pierwszym poważnym przeciwnikiem była czeska reprezentacja. To było pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i niezwykle istotne było to, żeby wygrać.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra nastroje w naszej reprezentacji były świetne, lecz weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Czeska drużyna narodowa bowiem zdołała strzelić dwa gole już po 3 minutach meczu. Było to ogromne zaskoczenie zarówno dla graczy, jak i kibiców zgromadzonych na stadionie w Pradze. Zawodnicy czeskiego zespołu narodowego od pierwszego gwizdka prezentowali się zdecydowanie lepiej od polskich piłkarzy i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej połowie się to zmieni. W drugiej części tego meczu reprezentacja piłkarska Polski grała nieco lepiej, jednakże to czescy zawodnicy zdobyli gola numer 3. Zdobywcą trzeciej bramki w 64. minucie był Jan Kuchta. Nasi zawodnicy usiłowali odrabiać straty, jednakże zdołali zdobyć wyłącznie jedną bramkę na 3 minuty przed końcem pojedynku. Ten pojedynek w wykonaniu polskiej reprezentacji piłkarskiej był kiepski i należy to przyznać. Na pewno nie tak debiut w naszej kadrze wyobrażał sobie portugalski szkoleniowiec Santos. W drugim meczu eliminacji piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się z albańską kadrą. Drużyna narodowa Polski bez cienia wątpliwości musi zgarnąć 3 punkty w tym starciu.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy